EKIPA CIACHAJ

O NAS

Cześć, jesteśmy Adam i Gosia, miłośnicy i pasjonaci gier planszowych, bitewnych i tematów pokrewnych.
Nasza przygoda zaczęła się, gdy właściciel firmy Adam postanowił samodzielnie i dla samego siebie tworzyć akcesoria w drewnie. Za cel postawił sobie stworzenie stojaka na farby, który będzie spełniał jego własne wymagania. Jako zapaleniec gier planszowych i bitewnych (w szczególności systemu The 9th Age) potrzebował dobrego warsztatu do malowania. Od projektu, do projektu, po wielu poprawkach i godzinach pracy powstał nasz sztandarowy stojak na farby, który jest zaledwie początkiem całej serii warsztatowej.
Kolejne były udogodnienia związane z podstawkami i trayami do gry 9th Age.

Oprócz fascynacji grami bitewnymi, oboje jesteśmy pasjonatami gier planszowych, a jak się okazuje – te często potrzebują dodatkowych akcesoriów by lepiej się w nie grało. Pierwszym tego typu produktem były Planszetki do gry Terraformacja Marsa, które przechodziły szereg poprawek by zagościć w naszym sklepie w obecnej formie.

Sam proces projektowania i ciachania w drewnie jest pracochłonny, więc wdrażanie sprzedaży, tworzenie sklepu Internetowego i marketing wzięła na siebie Gosia.

Będziemy rozbudowywać nasz asortyment, szukać nowych dróg sprzedażowych (chcemy ruszyć m.in. na konwenty).

Mamy ogromne plany na przyszłość, wiele projektów, które chcemy realizować, a które mamy nadzieję przypadną Wam do gustu.
Jest nam niezmiernie miło, że czytacie ten tekst i odwiedziliście naszą stronę. Mamy nadzieję, że znajdziecie tu coś dla siebie, bo tworzenie ciachanek sprawia nam przyjemność i czujemy, że spełniamy tym samym nasze marzenia.

Gdybyście potrzebowali dowolnej pomocy możecie skontaktować się z nami:

Adam: adam@ciachaj.pl
(skontaktuj się jeśli potrzebujesz pomocy technicznej związanej z produktami)

Gosia: gosia@ciachaj.pl
(skontaktuj się jeśli chcesz podjąć współpracę, masz problem ze sklepem lub w innych sprawach)

Znajdziecie też nas na Mediach Społecznościowych:

Dane firmy:

Ciachaj – Adam Szczodrowski
ul. Wincentego Pola 7
83-110 Tczew
NIP: 5932627237
REGON: 388248788
Numer konta bankowego: 93116022020000000487666242