Komplet planszetek do gry Terraformacja Marsa: Kolonie

35,00 

Komplet planszetek do dodatku Terraformacja Marsa: Kolonie

W zestawie 7 sztuk.

Opis

Planszetki do gry planszowej Terraformacja Marsa: Kolonie, komplet 7 sztuk

terraformacja

W pełni funkcjonalne planszetki do gry Terraformacja Marsa: Kolonie, zapobiegają przesuwaniu się znaczników na polach kolonii.

Planszetki pozwalają na wsunięcie plansz kolonii i wyciągnięcie ich po skończonej rozgrywce. W zestawie znajduje się 7 sztuk, które pozwalają na użycie podczas rozgrywki pięcioosobowej w czasie gry Terraformacja Marsa: Kolonie.

 

Świetnie sprawdzają się podczas rozgrywek w Terraformację Marsa: Kolonie i są usprawnieniem, którego każdy miłośnik tego dodatku do gry planszowej potrzebuje w swoim asortymencie.

Planszetki do Kolonii to kolejne ulepszenie, które pozwala na wygodną grę, oprócz nich dostępne są także Planszetki do podstawowej wersji Terraformacji Marsa (dostępne TUTAJ) oraz planszetka do dodatku Niepokoje (dostępna TUTAJ).

Planszetki graczy są wykonane ze sklejki topolowej – jest niezwykle lekka, co jest przydatne, gdy jest potrzeba zabrania pudełka z grą w podróż.

 

W komplecie taniej!

Dostępny jest także pełen zestaw, który zawiera wszystkie usprawnienia, jakie do tej pory stworzyliśmy w naszym warsztacie. Zawiera on: 5 planszetek do Terraformacji Marsa, 7 planszetek do dodatku Kolonie oraz planszetkę do dodatku Niepokoje. Dostępny jest TUTAJ.

 

Grafiki nawiązują do gry Terraformacja Marsa: Kolonie.

 

Czas realizacji: 2-3 dni.

 

Przedmiotem sprzedaży jest zestaw planszetek pasujących do dodatku Kolonie z gry Terraformacja Marsa. Gra oraz jej elementy nie są w sprzedaży, a jedynie występują na zdjęciach jako przykład zastosowania planszetek.

Informacje dodatkowe

Rodzaj materiału

Sklejka topolowa

Ilość sztuk w komplecie

7

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „Komplet planszetek do gry Terraformacja Marsa: Kolonie”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Może spodoba się również…