Stojak z szufladami Vallejo / Citadel (uszkodzony)

30,00 

Stojak na farby Citadel / Vallejo z szufladami na akcesoria USZKODZONY.

Stojak zaopatrzony jest w półki 3 x Vallejo oraz 2x Citadel, prosimy dodać wiadomość do zamówienia jeśli ma on mieć inne półki.

Brak w magazynie

Kategoria:

Opis

STOJAK NA FARBY CITADEL / VALLEJO Z SZUFLADAMI (USZKODZONY)

Stojak posiada wady powstałe w trakcie produkcji, są to wady kosmetyczne – jest on w pełni funkcjonalny i pełni swoje zadanie.

W przypadku braku wiadomości wysyłamy półeczki w konfiguracji 3 x Vallejo i 2 x Citadel,
prosimy o dodanie wiadomości jeśli półeczki mają być inne.

Przykładowe zdjęcia wad wizualnych:

W aktualnych dwóch zestawach występują m.in. wady wskazane poniżej:

Jeden ze stojaków posiada dodatkową wadę – brak otworów na magnesy we wsporniku do szuflad. W związku z tym nie da się go połączyć po bokach z innymi produktami z naszego warsztatu.

 

Stojak jest do samodzielnego montażu (nie załączamy kleju).

Stojak na farby Citadel / Vallejo jest świetną propozycją dla osób, które malują figurki m.in. do gier bitewnych i planszowych. Z tym stojakiem malowanie modeli staje się dużo prostsze. Dzięki modułowej formie można go łączyć naszymi innymi produktami – dzięki temu można stworzyć swój własny, modułowy warsztat malarski.
Półeczki pozwolą na przechowywanie szpargałów i narzędzi przydatnych przy malowaniu. Można w ch trzymać podstawki, gąbki, kule do farb itp. Dzięki temu wszystko, czego będzie potrzebował malarz modeli zawsze będzie pod ręką.

Stojak stworzyliśmy według naszych własnych potrzeb (korzystamy z farb Citadel i Vallejo, jeśli jednak potrzebujesz stojaka na inne farby – skontaktuj się z nami). W tym komplecie mamy także szuflady, które świetnie przydają nam się podczas pracy z figurkami i modelami.

Stojak i szuflady są wykonane ze sklejki brzozowej dzięki czemu są lekkie, a jednocześnie wytrzymałe. Zaopatrzyliśmy obie części w otwory na magnesy, tak by łatwo je było rozłączać i łączyć tworząc warsztat malarski wedle własnych potrzeb. Planujemy rozbudowywać ofertę o kolejne części warsztatu, które również będą modułowe.

 

Czas realizacji: 1-2 dni.

 

Przedmiotem sprzedaży jest stojak na farby oraz szuflady z uszkodzeniami. Posiada on wady produkcyjne, które nie wpływają na jego funkcjonalność.

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „Stojak z szufladami Vallejo / Citadel (uszkodzony)”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *