Wieża z szopą

(1 opinia klienta)

25,00 

Wieża z szopą do gier bitewnych.

Wieża z szopą nadaje się do gier bitewnych, w tym: Warhammer, Infinity, Bolt Action, Saga, Mordheim, Warheim oraz innych osadzonych w klimatach fantasy oraz gier bitewnych historycznych, średniowiecznych.

Zestaw jest do samodzielnego montażu. Kleju nie załączamy.
Instrukcja składania dostępna jest TUTAJ.

Opis

Wieża z szopą, do gier bitewnych oraz terenów

Projektu autorstwa Karola Auguścika.

wieża

Interaktywna wieża z szopą, która sprawdzi się do wielu gier bitewnych, m.in.: Warhammer, Bolt Action, Saga, Infinity, Mordheim, Warheim oraz innych osadzonych w średniowiecznych realiach historycznych lub fantasy. Nadaje się również do makiet i dioram.

Wieża

warhammer

Wieża pozwala na interakcję dzięki ruchomym drzwiom (z możliwością montażu zarówno do wewnątrz jak i zewnątrz). Dzięki temu można zajrzeć do środka.

warhammer

Dwa piętra, do których dołączone są drabiny pozwalają zachować klimat i wypełniają wnętrze.

mordheim

mordheim

Zalecamy nie doklejać jednej ściany wieży – dzięki temu zawsze będzie można sprawdzić wnętrze, dodać nowe elementy lub po prostu umieścić w nim figurki.

Szopa

warheim

Dodatkowym elementem jest mała szopa, w której można trzymać zaopatrzenie lub cokolwiek gracze sobie wymarzą.

warheim

Wieża z szopą są wykonane ze sklejki MDF o grubości 3mm. Ich zastosowanie jest uniwersalne i ograniczone jedynie przez wyobraźnię graczy.

Wieżę przesyłamy w elementach do samodzielnego klejenia (kleju nie załączamy). Instrukcja składania dostępna jest TUTAJ.

Przykładowe malowanie wieży:

 

Autor projektu: Karol Auguścik

Czas realizacji: 3-4 dni robocze.

Przedmiotem sprzedaży jest wieża z szopą. Figurki oraz inne elementy nieopisane w zawartości nie są w sprzedaży, a jedynie występują na zdjęciach jako przykład zastosowania wieży.

Informacje dodatkowe

Rodzaj materiału

Płyta MDF 3 mm

1 opinia dla Wieża z szopą

 1. Konrad

  Mój pierwszy zestaw z ciachaj.pl i widzę, że dopiero pierwszy. Jestem pozytywnie zaskoczony wysoką jakością wykonania. Elementy wieży pasują do siebie idealnie. Jedyne drobne zastrzeżenia mam do najwyższej ścianki szopy, która o 1mm niższa pozwoliłaby ułożyć dach idealnie oraz do otworów mocowania drzwi. Te ostatnie są wycięte na bardzo wąskim kawałku hdfu, co może spowodować pęknięcie (u mnie tak było, pomógł superglue).

  Sama wieżyczka jest bardzo pomysłowa. Szczególnie przypadły mi do gustu montowane na kratownicach podłogi środkowego i ostatniego poziomu z wycięciami na drabiny (chętnie zamówiłbym je oddzielnie jako elementy do innych makiet itp. super są), których nie trzeba przyklejać, przez co mamy możliwość zmiany konfiguracji wewnątrz. To przyłożenie się projektanta do detali, szczegółowe wnętrze wieży i laserowo wypalone wzory kamienia i drewna, podnosi bardzo atrakcyjność modelu.

  Polecam zapoznanie się z instrukcją składania zamieszczoną na stronie. Wszystko jasno i przejrzyście wytłumaczone wraz ze zdjęciami. Dodatkowy plus za elegancki stylistycznie, pozbawiony błędów opis – doceniam. 🙂

  Jedyne co bym zmienił to chyba wielkość podstawy. Dodatkowa wersja z około 4x większą podłogą byłaby świetna. Obecnie budynek lepiej sprawdza się z figurkami w skalach 25-28mm, na 25mm podstawkach. Dla takich z Age of Sigmar może wydawać się za mały (ale jedna na pewno się zmieści na poziomie). Konstrukcja mocowań murów teoretycznie daje możliwość rozwiązań modułowych, ale potrzebne byłyby inne elementy podłogowe.
  Podsumowując – mała, urocza wieża za równie małe pieniądze.
  Polecam 🙂

Dodaj opinię

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Może spodoba się również…